O nás

Úvod O nás

Špecializujeme sa predajom bio oblečenia, bio kozmetiky a bio potravín z kontrolovaného biologického pestovania a sme radi, že sa možme podieľať na podpore spravodlivého obchodu FAIR TRADE.                                                                    

 Fair trade

Náš obchod je zameraný hlavne na predaj konopných produktov, ale samozrejme ponúkame aj produkty z bavlny, ľanu a bambusu a je Vám k dispozícii 24 hodín denne. V jednotlivých kategóriach nájdete dámske oblečenie, pánske oblečenie, detské oblečenie, kozmetiku a potraviny.

Našim prvoradým cieľom je poskytovať Vám kvalitný tovar s presnou dodávkou, ktorá bude viesť k Vašej spokojnosti. To je najdôležitejším cieľom, ktorý sa snažíme v maximálnej miere napĺňať. Dúfame, že Vás naše produkty oslovia tak, že sa stanete našimi stálymi odberateľmi. Naše prírodné produkty možete nakúpiť či už pre seba, alebo ako dar svojim priateľom, známymi a obchodným partnerom.

V našom e-shope HEMP products máme pre Vás pripravenú ponuku zaujímavých zliav, či už vo forme vernostného programu, alebo zľavových kupónov. Vzhľadom na rozširujúce sa obchodné aktivity, dôveru a záujem našich odberateľov, v súčasnosti zvyšujeme rozsah ponuky a komfort nákupu.

Dúfame, že si vybudujeme Vašu dôveru a budete sa na naše stránky radi vracať.

Prajeme Vám príjemný nákup v našom on-line obchode HEMP products.

 

S pozdravom Váš team HEMP products


Copyright 2014 - 2021 © HEMP products - konopné produkty
maxinfo.sk Tovar.sk - porovnanie cien www pesiazona.sk Najnakup.sk Porovnanie cien na Pricemania.sk Ceny.Odpadneš.sk katalóg stránok