Doprava a spôsob platby

Úvod Dodanie tovaruDoprava a spôsob platby

Doprava a spôsob platby


V internetovom obchode www.hempproducts.sk môžete uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

 

 

 • Bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme predfaktúru, s uvedeným číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v UniCredit Bank Slovakia, a.s.; IBAN: SK23 1111 0000 0012 5422 9002; BIC:UNCRSKBX. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy Vám bude zásielka doručená. V prípade, že predfaktúra nebude uhradená do 7 dní od jej vystavenia, má predávajúci právo objednávku zrušiť.


 • Dobierka - peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi, alebo na pošte. Cena za dobierku je 0,60 €.

 

Internetový obchod www.hempproducts.sk dodáva svoje produkty nasledovne:

 

 • Slovenská pošta - EXPRES KURIÉR
  Riadi sa platnými podmienkami Slovenkej pošty – doba dodania zásielky je nasledujúci deň po dni podania v rámci Slovenskej republiky. Zásielka je doručovaná prostredníctvom kuriéra na Vami zadanú adresu. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na dodacej adrese informuje Vás o uložení zásielky na pošte. Úložná lehota pri neuspešnom pokuse o doručenie zásielky je 7 dní.
  • Ceny za doručenie:
Suma objednávky od
Suma objednávky do Cena prepravy
0,00 € 80,00 € 4,06 €
80,01 € 0,00 €

 

 

 • Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU
  Riadi sa platnými podmienkami Slovenkej pošty – doba dodania zásielky je druhý pracovný deň po dni podania v rámci Slovenskej republiky. Zásielka je doručovaná na Vami zadanú poštu a budete o nej informovaný. Uloženie zásielky je 18 dní.
  • Ceny za doručenie:
 
Suma objednávky od Suma objednávky do Cena prepravy
0,00 € 60,00 € 2,80 €
60,01 € 0,00 €

 

 • Zásielkovňa pre Českú a Slovenskú republiku
  Riadi sa platnými podmienkami Zasielkovne.sk. Zásielka je doručovaná na Vami vybrané výdajné miesto a budete o nej informovaný. Uloženie zásielky je 7 dní.
  • Ceny za doručenie:
 
Suma objednávky od
Suma objednávky do Cena prepravy
0,00 € 60,00 € 3,20 €
60,01 €

0,00 €

 • EÚ + Svet
  Poštovné a balné pre dodávky na územie ostatných členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.
Copyright 2014 - 2021 © HEMP products - konopné produkty
maxinfo.sk Tovar.sk - porovnanie cien www pesiazona.sk Najnakup.sk Porovnanie cien na Pricemania.sk Ceny.Odpadneš.sk katalóg stránok